Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2014 15:56
Posiadacze Przepustki Sezonowej do Assassin's Creed: Unity mogą pobrać grę za darmo
1652V

Posiadacze Przepustki Sezonowej do Assassin's Creed: Unity mogą pobrać grę za darmo

Ubisoft zapowiedział, że wszystkie osoby, które nabyły Przepustkę Sezonową do Assassin's Creed: Unity, będą mogły w ramach zadośćuczynienia pobrać za darmo produkcję z katalogu francuskiej korporacji. Właśnie otrzymaliśmy szczegóły tej promocji. Oferta jest ważna do 15 marca 2015 roku. 

Gracze, którzy nabyli Przepustkę Sezonową do Assassin's Creed: Unity przed 25 listopada, mogą udać się na stronę ACU.UBI.com (należy skopiować adres i wkleić do przeglądarki!), wybrać platformę i następnie otrzymają możliwość pobrania gry z poniższej listy:

Najlepiej zrobić to jak najszybciej, ponieważ w najbliższych godzinach na stronie może pojawić się spora liczba zainteresowanych.

Warto pamiętać, że Ubisoft opublikował przeprosiny, w których wspomniał o tej promocji oraz dodatkowo zapowiedział, że wszyscy posiadacze Assassin's Creed: Unity będą mogli pobrać całkowicie za darmo dodatek Dead Kings. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku.  

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/12/18/psa-assassin-s-creed-unity-season-pass-holders-can-redeem-free-game-now.aspx?

Tagi: Assassin's Creed: Unity przepustka sezonowa season pass Ubisoft Ubisoft Montreal