Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.12.2014 08:17
Zaskoczenie roku? - Lords of the Fallen pojawi się na... smartfonach!
1327V

Zaskoczenie roku? - Lords of the Fallen pojawi się na... smartfonach!

Wiemy już, że deweloperzy rozpoczęli prace nad Lords of the Fallen 2. Dzisiejszego ogłoszenia się jednak chyba nikt nie spodziewał. Okazuje się, że CI Games oraz Deck13 Interactive pracują również nad konwersją Lords of the Fallen na... smartfony! AKTUALIZACJA

Niektórzy przewidywali, że z czasem Lords of the Fallen trafi w końcu na Wii U, PS3 i X360, ale czy ktoś spodziewał się stworzenia konwersji na urządzenia mobilne z systemem Android, albo iOS? A taką wersję potwierdził właśnie wydawca. Niestety nie wspomniano nic o konwersji na last-genowy sprzęt.

Na Twitterze Lords of the Fallen pojawił się wpis, z potwierdzeniem, że "konsolowo-pecetowy role-play Lords of the Fallen pojawi się na urządzeniach z iOS i Androidem w 2015 roku".

 

Niestety nie dysponujemy póki co bardziej szczegółowymi informacjami na temat tych prac. Czy będziemy mieć tu do czynienia tylko ze spin-offem czy konwersją całej gry? Jak deweloperzy rozwiążą problem sterowania na ekranach dotykowych? Musimy jeszcze poczekać z udzieleniem odpowiedzi na te pytania.

Warto przypomnieć przy okazji, że CI Games już pracuje nad Lords of the Fallen 2.

AKTUALIZACJA: Dowiedzieliśmy się, że smartfonowa edycja Lords of the Fallen będzie tytułem free-to-play. Twórcy podkreślili, że "będzie to nieco inna gra, dostosowana do możliwości smartfonów". Pozostaje czekać na więcej informacji i pierwszy gameplay!

Tagi: CI Games Deck 13 lords of the fallen Lords of the Fallen 2 polska tomasz gop