Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2014 20:26
Rockstar ma dla nas prezent na święta - nowe przedmioty trafią do Grand Theft Auto V?
1457V

Rockstar ma dla nas prezent na święta - nowe przedmioty trafią do Grand Theft Auto V?

Wczoraj poznaliśmy pierwsze szczegóły oraz zobaczyliśmy zwiastun napadów w Grand Theft Auto V. Twórcy nie zdążyli z tym dodatkiem na okres świąteczny, ale przygotowali dla nas kilka atrakcji! 

Deweloperzy opublikowali na swojej stronie odpowiedzi na pytania fanów, w których pojawiła się wiadomość dotycząca nadchodzącego rozszerzenia.

Na początku autorzy przeprosili zainteresowanych, że nadal nie opublikowali napadów, jednak przedstawiciele Rockstar chcą dopracować te misje pod każdym względem. Pośpiech w niektórych sytuacjach nie jest wskazany i projektanci nie chcą zmarnować okazji do zaoferowania nam wyjątkowej rozgrywki.

Mimo wszystko „mały prezent” zostanie nam dostarczony – twórcy wspomnieli, że przygotowali „sezonowe smakołyki”, które trafią do graczy na wszystkich czterech platformach. Dzięki tym elementom mamy święta spędzić na serwerach GTA Online.

Co to będzie? Najprawdopodobniej nowe bronie, stroje, misje, a całe miasto zostanie obsypane białym śniegiem. Jeśli macie na to ochotę – przygotowujcie płytkę z produkcją, ładujcie kontrolery i czekajcie na wiadomość. 

Źródło: http://www.vg247.com/2014/12/17/gta-online-players-will-get-christmas-gift-dlc-as-the-wait-for-heists-continues/

Tagi: grand theft auto v gta online gta v rockstar