Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2014 19:53
World of Tanks - chcesz wygrać czołg Tetrarch?
837V

World of Tanks - chcesz wygrać czołg Tetrarch?

Czołgiści i Czołgistki! Mamy dla Was świetną wiadomość. Już jutro otrzymacie niepowtarzalną okazję do powiększenia swojej kolekcji metalowych demonów. Chcecie wygrać czołg Tetrarch?

Sprawa jest niezwykle prosta – wraz firmą Wargaming.net postanowiliśmy zorganizować szybki konkurs. Jutro o godzinie 14:00 na PPE pojawi się wiadomość, w której zadamy Wam jedno, bardzo łatwe pytanie. Osoby, które odpowiedzą – wygrywają kod na wspomnianego mocarza.

Do rozdania mamy 20 kodów, więc trzeba będzie się śpieszyć! Jednak obiecujemy, że sympatycy uniwersum World of Tanks odpowiedzą na pytanie bez jakiegokolwiek problemu. 

 

World of Tanks: Xbox 360 Edition to najlepsza bezpłatna drużynowa gra akcji MMO poświęcona bitwom pancernym, jaka kiedykolwiek zaistniała na konsolach do gier. Tytuł miał swoją pierwotną premierę na komputerach PC w 2010 roku – od tego czasu gracze World of Tanks stoczyli niezliczone bitwy w pojazdach, które wiernie odzwierciedlają swoje historyczne pierwowzory z całego świata. Teraz również posiadacze konsol Xbox 360 mogą przeżyć te wspaniałe emocje bitewne. Przekonajcie się, jakie to uczucie wyjechać na pole bitwy w wielotonowym, stalowym potworze wyposażonym w ogromną armatę. Szczególnie, że możecie to zrobić całkowicie za darmo!

Wieloosobowe bitwy drużynowe

  • Każdy gracz siedzący za sterami marzy o sławie asa wojsk pancernych, który samodzielnie potrafi wybawić drużynę z opresji, jednak bez współpracy z partnerami z drużyny trudno będzie wywalczyć zwycięstwo. Gra toczy się na dziesięciu szczegółowych mapach, na których walczy do 30 czołgów podzielonych na dwie drużyny. Chrońcie swoich kolegów, a razem przeprowadzicie niepowstrzymaną ofensywę, która zmiażdży siły przeciwnika!

Zmodernizuj i dostosuj swoje czołgi

  • Rozpocznijcie karierę od niewielkich, acz wytrzymałych, czołgów z I poziomu i dotrzyjcie na technologiczne szczyty wojsk pancernych, do pojazdów VIII poziomu. Możecie modernizować działa, wieże, silniki oraz inne elementy wyposażenia swojego czołgu, przeobrażając go z groźnej maszyny bojowej w prawdziwy postrach pól bitew. Spróbuj swych sił w walce 100 różnorodnymi czołgami. Każdy pojazd ma swoje wady oraz zalety, a także wymaga zastosowania odmiennej taktyki bitewnej.

Wiele trybów gry

  • W World of Tanks dostępne są trzy różnorodne tryby gry: Bitwa standardowa, Bój spotkaniowy i Szturm. Bitwy standardowe to scenariusze bitewne, w których drużyny próbują przechwycić bazę należącą do przeciwnika i jednocześnie obronić własną. W Boju spotkaniowym na mapie znajduje się tylko jedna baza, a obie drużyny walczą o możliwość jej zdobycia. W trybie Szturm jedna strona atakuje bazę przeciwnika, który ma obowiązek jej bronić.

Tagi: konkurs Microsoft wargaming world of tanks: xbox 360 edition xbox 360