Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2014 17:01
Fabularne DLC do Śródziemie: Cień Mordoru trafiło na pierwsze platformy
912V

Fabularne DLC do Śródziemie: Cień Mordoru trafiło na pierwsze platformy

Sympatycy Władcy Pierścienia mogą szykować się na kolejne godziny świetnej rozgrywki. Warner Bros. poinformował, że Król Polowań – pierwsze fabularne DLC do Śródziemie: Cień Mordoru – zadebiutował na pierwszych platformach.

Deweloperzy już wcześniej przedstawili szczegóły dodatku, ale w końcu Król Polowań trafił na Xboksa One oraz komputery osobiste. Posiadacze PlayStation 4 będą mogli pobrać pliki już jutro.

Z okazji debiutu rozszerzenia możemy zerknąć na świeży materiał wideo, który w ciekawy sposób zapowiada atrakcje. Autorzy poinformowali, że dodatek zaserwuje zainteresowanym przynajmniej kilka godzin rozgrywki!

Oczywiście DLC jest dostępne za darmo dla osób, które posiadają Przepustkę Sezonową. Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji, czy Król Polowań trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360 – wersję gry na te urządzenia przygotowało inne studio.

Tak prezentują się szczegóły:
  • Nowe wydarzenia oraz historie – naucz się poskramiać nowe bestie, dzięki którym będziesz walczył ze sługusami Saurona.
  • Nowe misje oraz wyzwania – nowe zwierzęta to również nowe wyzwania! DLC pozwoli na zbieranie nowych osiągnięć oraz trofeów.
  • Nowi rywale –zmierz się z Władcą Zwierząt, potężnym Urukiem, który ma zdolność jazdy na potworach.
  • Nowe potwory – rozszerzenie sprawi, że Talion będzie mógł wskoczyć na nową zwierzynę.
  • Nowe epickie runy –nowe runy sprawią, że staniesz się wyjątkowym łowcą.
  • Wyzwania Test of the Wild – specjalne wyzwania, które wyłonią najlepszego łowcę zwierząt.

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Mordoru trailer Warner Bros. zwiastun