Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2014 20:21
Patch do Assassin's Creed: Unity opóźniony
1197V

Patch do Assassin's Creed: Unity opóźniony

W zeszłym tygodniu Ubisoft zapowiedział aktualizację, która poprawi wydajność Assassin's Creed: Unity. Łatka nadal nie trafiła na serwery i właśnie otrzymaliśmy informację, że na patch trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać. 

Gracze od wielu dni wyczekiwali na łatkę, która ma raz na zawsze poprawić wydajność Assassin's Creed: Unity.

Jak się okazuje sprawa nie jest taka prosta, ponieważ deweloperzy muszą przebudować wirtualny Paryż. W tej sytuacji patch zadebiutuje kilka dni później.

"Rygorystyczna kontrola jakości ma dla nas kluczowe znaczenie, a wasze opinie z minionych tygodni wskazują na to, że również dla was jest to kluczowa kwestia. W zeszłym tygodniu zapowiedzieliśmy, że dzisiaj zadebiutuje nowy patch (wiemy, że wielu z was nie może się doczekać), jednak do czasu pewności, że łatka poprawi wydajność, zdecydowaliśmy się wstrzymać z jego publikacją. Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia znacznej poprawy wydajności i z tego powodu musimy wprowadzić zmiany na mapie Paryża. Ten element zajmie nam kilka kolejnych dni, zanim osiągniemy jakość, na którą zasługują nasi gracze. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość."

 

Nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczących daty wydania aktualizacji. Możemy mieć tylko nadzieję, że autorzy uporają się z problemami przed świętami. W innej sytuacji gra Ubisoftu zostanie zapewne naprawiona dopiero w 2015 roku. 

Źródło: https://www.facebook.com/assassinscreed

Tagi: aktualizacja assassin's creed: unity patch Ubisoft Ubisoft Montreal