Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2014 15:01
Raven's Cry kolejny raz opóźniony - gra trafi do nas w styczniu?
483V

Raven's Cry kolejny raz opóźniony - gra trafi do nas w styczniu?

Piracka opowieść rodzimego Reality Pump nie zadebiutuje na rynku w grudniu. Gra od przeszło roku wciąż otrzymuje kolejne daty wydań i według najnowszej informacji trafi na rynek w styczniu. Deweloperzy poinformowali, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie projektu. 

Twórcy w specjalnym oświadczeniu poinformowali, że chcą dopracować swój tytuł. W tej sytuacji gra zostaje ponownie opóźniona.

„Mieliśmy nadzieję, że nasza mroczna, epicka opowieść o piratach będzie gotowa na święta, aby gracze mogli ją umieścić pod choinką. Ale nie jesteśmy gotowi, nie można przyspieszyć tego projektu i pójść tym samym na kompromisy, więc podjęliśmy decyzję o przesunięciu tego złożonego RPG, by dać nam więcej czasu na sprawdzenie wszystkich detali. Po tym wszystkim zapewniam naszych fanów, którzy czekają tak długo, że otrzymają ekscytującą opowieść.”

W tej sytuacji Raven’s Cry trafi na rynek 28 stycznia – twórcy potwierdzili, że w tym dniu możemy spodziewać się premiery na PlayStation 4, PlayStation 3 i komputerach osobistych.

Możliwe, że wersja na konsolę Microsoftu została skasowana.

Deweloperzy obiecują, że gra pozwoli nam poznać dojrzałą opowieść w pirackim klimacie. Wątek fabularny będzie trwał 25 godzin, a dodatkowo nie możemy zapomnieć o odkrywaniu nowych lądów i wykonywaniu ciekawych misji pobocznych.

W najbliższym czasie mamy otrzymać świeży gameplay.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/ravens_cry/news/ravens_cry_sets_sail_on_january_28.html

Tagi: data premiery opóźnienie raven's cry reality pump topware interactive