Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2014 16:58
Nowe rozdziały z The Evil Within poznamy w 2015 roku
735V

Nowe rozdziały z The Evil Within poznamy w 2015 roku

Bethesda poinformowała, że kolejne rozdziały przerażającej opowieści z The Evil Within zostaną wydane na początku 2015 roku. Twórcy przygotowali trzy nowe fragmenty, dzięki którym między innymi poznamy bliżej partnerkę głównego bohatera. 

Na początku roku na PlayStation Store, Xbox Live oraz platformie Steam zadebiutuje pierwszy epizod dodatku The Assignment. Fabuła przygody została podzielona na trzy części i w dwóch pierwszych poznamy bliżej Juli Kidman – partnerkę bohatera The Evil Within.

Deweloperzy zapowiedzieli, że w przypadku tej opowieści nie musimy się obawiać o typowe wycięcie urywków historii z produkcji i zaserwowanie ich w DLC. Twórcy postarali się, aby nawet klimat dodatkowej przygody różnił się od całej historii:

„Nie chcę, aby ktokolwiek pomyślał: „Och, to jest tylko kolejny rozdział XX”. Nawet elementy horroru mają inny klimat! Doświadczenie Juli są znacznie bardziej mroczne, samotne i klaustrofobiczne.”

Twórcy poinformowali, że kolejne szczegóły otrzymamy na początku przyszłego roku. Wszystkie 3 rozdziały są częścią Przepustki Sezonowej (około 79 zł). 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/the_evil_within/news/the_evil_withins_first_story_dlc_is_due_early_2015.html

Tagi: