Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2014 14:04
Kingdom Come: Deliverance identyczne na wszystkich platformach
658V

Kingdom Come: Deliverance identyczne na wszystkich platformach

Zespół odpowiedzialny za Kingdom Come: Deliverance od dłuższego czasu nie publikuje nowych materiałów z produkcji. Twórcy poświęcają dni na ulepszenie każdego aspektu gry i nie tracą czasu. Mimo wielkiego nawału pracy, autorzy zapewniają, że nie będą faworyzować platform i na każdym sprzęcie ich pozycja będzie wyglądać świetnie. 

W dzisiejszych czasach takie zapewnienia są niezwykle ważne. Gracze płacąc pełną cenę za pozycję oczekują, że otrzymają produkt, który będzie prezentował podobną lub nawet identyczną jakość jak u innych nabywców. Niezależnie od platformy.

Niestety, często tak się zdarza, że na jednej konsoli można z łatwością zauważyć ostrzejsze detale, na innej produkcja prezentuje lepsze cienie, a na trzeciej całość wygląda dużo gorzej. Twórcy Kingdom Come: Deliverance chcą walczyć z tym stereotypem i obiecują „równość”:

„Zawsze dążymy do najlepszej grafiki w CryEngine. Chcemy, aby Kingom Come prezentowało się atrakcyjnie, niezależnie od platformy, na której grasz.”

Mimo różnic w mocy obliczeniowej twórcy twierdzą, że wersja na Xboksa One prezentuje się identycznie jak ta na komputerach osobistych.

„Z punktu widzenia mocy obliczeniowej i funkcji kart graficznych istnieją oczywiście różnice pomiędzy konsolami i PC-tami. Z drugiej jednak strony, testowaliśmy wersję na Xboksa One na tym samym monitorze, co wersję na PC-ty i nikt nie potrafił odgadnąć, na którą z nich właśnie patrzy.” 

Źródło: http://www.areagames.de/games/kingdom-come-deliverance/news/konsolenportierungen-kingdom-come-deliverance-genauso-huebsch-aussehen-pc-version-134117/

Tagi: Kingdom Come: Deliverance pc playstation 4 Warhorse Studios xbox one