Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2014 15:29
Capcom wkrótce zaprezentuje nowy tytuł
663V

Capcom wkrótce zaprezentuje nowy tytuł

Wielu graczy miało nadzieję, że w trakcie The Game Awards lub PlayStation Experience poznamy kolejne projekty Capcomu. Wprawdzie otrzymaliśmy potwierdzenie, że Street Fighter V zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych, jednak niektórzy z Was mogli liczyć na znacznie więcej. Co z Devil May Cry lub Dragon’s Dogma? Wkrótce mamy otrzymać konkrety!  

W sprawie produkcji japońskiej korporacji wypowiedział się dyrektor Dragon's Dogma – Hideaki Itsuno – który wspomniał, że firma przygotowuje kilka pozycji i już niedługo nastąpi wielkie ogłoszenie.

„Przygotowujemy kilka tytułów. A jeden z nich znajduje się w ostatnim etapie przygotowania. Planujemy wkrótce ogłosić ten tytuł.”

Swoje trzy słowa postanowił wtrącić producent Dragon's Dogma: Dark Arisen – Minae Matsukawa – który wspomniał, że deweloperzy bardzo ciężko pracują nad nową produkcją, która zostanie wydana w 2015 roku.

Możemy w tej sytuacji przygotować się na nowy tytuł Capcomu, którym prawdopodobnie będzie druga odsłona Dragon’s Dogmy. Znają się chętni na tę pozycję? 

Źródło: http://www.siliconera.com/2014/12/09/dragons-dogma-director-says-capcom-will-announce-new-game-soon/

Tagi: Capcom devil may cry dragon's dogma Street Fighter V