Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2014 19:07
Przyszłoroczna odsłona Call of Duty powróci do tematu II wojny światowej?
2457V

Przyszłoroczna odsłona Call of Duty powróci do tematu II wojny światowej?

W tym roku otrzymaliśmy od Sledgehammer Games futurystyczną wojnę, w której główną zabawką są egzoszkielety. Jednak możemy mieć pewność, że w przyszłym roku zadebiutuje kolejna odsłona Call of Duty. Ostatni post na Facebooku Treyarch sugeruje, że powrócimy do klimatu II wojny światowej. 

Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy oficjalną informację od Activision, według której aż trzy studia zajmują się rozwojem marki Call of Duty. W tej sytuacji każda firma ma aż trzy lata na dopracowanie swojej produkcji.

Tak przedstawia się kalendarium ostatnich odsłon produkcji z tego uniwersum:

W tej sytuacji można łatwo zauważyć, że w przyszłym roku nadejdzie czas na pozycję Treyarch. Natomiast na Facebooku tego studia pojawiła się poniższa wiadomość:

 
Post użytkownika Treyarch.

Nie jest to jeszcze potwierdzenie, ale twórcy wspominają atak na Pearl Harbor, który jak wiadomo odbył się podczas II wojny światowej.

Miesiąc po premierze Call of Duty: Advanced Warfareto moim zdaniem dobry czas, aby małymi kroczkami przybliżać nam nadchodzącą odsłonę. W końcu musimy się odpowiednio nastawić.

Traktujcie tę wiadomość jako plotkę... Ale co powiecie na World at War 2? ;) 

Źródło: http://gamespace.daemon-tools.cc/eng/news/is-call-of-duty-world-at-war-2-game-the-next-project-in-cod-series-rumor-2014-12-08

Tagi: Activision call of duty: world at war call of duty: world at war 2 plotka Treyarch