Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2014 21:02
Zapraszamy na Pog(R)adajmy Game-Xmas Edition 2014!
3266V

Zapraszamy na Pog(R)adajmy Game-Xmas Edition 2014!

W grudniu wszyscy gracze mogą pojawić się na specjalnym Pog(R)adajmy Game-Xmas Edition 2014! Jesteście ciekawi, czym różni się ta edycja od standardowej? Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami. 

Jest to już druga taka edycja comiesięcznych spotkań dla Graczy. Pierwsza odbyła się dokładnie rok temu, wtedy jeszcze tylko jednym mieście - w Warszawie, ponieważ nowe miasta zaczęły dołączać do inicjatywy dopiero od stycznia 2014 roku.

Czym się różni od standardowych spotkań? Podczas tej edycji będzie miał miejsce giermasz – świąteczna wymiana gier wszelakich! Od konsolowych i pecetowych, na planszowych kończąc. Chcecie wymienić się grami używanymi za darmo? Przynieście je na spotkanie.

Oprócz tego organizatorzy będą starali się wrócić do inicjatywy zapoczątkowanej w roku poprzednim – tzw. rozGRAdawaniu – innymi słowy, swojego rodzaju kalambur, w których uczestnicy spotkania, po odgadnięciu tytułu gry, będą mogli ją wygrać. Tematem główny spotkania będą: nasze ulubione gry! Z pewnością nie zabraknie również podsumowań roku 2014 naszej branży. Serdecznie zapraszamy!

Data następnego spotkania: 10 grudnia 2014, godz: 19:00 - 22:00

Proponowany strój: odzież dla Graczy lub cosplay!

Koszt: 0 zł

Więcej o Pog(R)adajmy na oficjalnej stronie internetowej: www.pogradajmy.pl

Odnajdźcie swoje miasto i dołączajcie do wydarzenia:


Pomysłodawca: Schemat autor bloga Graczem od dziecka.

Kontakt do pomysłodawcy: schemat@wp.eu

Twórcy Pog(R)adajmy : Blog Graczem od dziecka (Kraków), Brona Cultura (Warszawa), Blog Jestem Geekiem (Katowicie), Studenci Gamedec – Badanie i Projektowanie Gier (Bydgoszcz), Gwardia Navis (Łódź), Poznańska Gildia Graczy (Poznań), Graming.pl (Radom), Wiktor „Chochlik” Zaborowski (Lublin), Blog Hardcoregaming (Wrocław), Blog Yeti o grach (Szczecin), Stowarzyszenie Olcamp (Olsztyn).

PSX. Pog(R)adajmy to inicjatywa tworzona wolontarialnie przez pasjonatów od czerwca 2013 roku. Odbywa się ona zawsze w drugą środę miesiąca (z możliwymi wyjątkami) jednocześnie już w 11 miastach Polski! Raz do roku organizowane jest jedno wydarzenie odbywające się w sobotę – w ostatnią sobotę sierpnia (wakacji szkolnych) na które przyjeżdżają Pog(R)adamcy z wszystkich miast.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: informacja prasowa pogradajmy spotkanie graczy