Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2014 18:28
Ubisoft pracuje nad poprawą Assassin's Creed: Unity - informacje o przebiegu prac
1250V

Ubisoft pracuje nad poprawą Assassin's Creed: Unity - informacje o przebiegu prac

Francuska korporacja wciąż stara się naprawić wszystkie problemy francuskiego Asasyna. Z tego powodu możemy zapoznać się z przebiegiem prac oraz poznać odpowiedzi na często zadawane pytania fanów. Twórcy wspominają o darmowej grze dla posiadaczy Season Passa oraz zapewniają, że w przyszłym roku wszyscy będziemy mogli zapoznać się z Assassin’s Creed Chronicles: China.

Ubisoft za wszelką cenę stara się naprawić Assassin's Creed: Unity. Z tego powodu deweloperzy przygotowują czwartą aktualizację, która ma naprawić wiele istotnych błędów – możliwe, że nadchodząca łatka wyeliminuje problem zawieszenia się pozycji w wersji na PlayStation 4.

Na pewno warto wiedzieć, że jeśli wcześniej nabyliście Przepustkę Sezonową, a nadal jej nie aktywowaliście, to możecie to zrobić bez najmniejszego problemu teraz i dzięki temu otrzymacie w przyszłości rekompensatę. W najbliższym czasie mamy poznać szczegóły darmowej gry dla posiadaczy Season Passów.

Dziś możemy podzielić się odpowiedziami na często zadawane pytania fanów:

- Prace nad patchem 4 trwają. Łatka naprawi problemy z wydajnością i kilka innych błędów. Aktualnie są przeprowadzane testy, więcej szczegółów w przyszłym tygodniu.
- Wkrótce pojawią się szczegółowe informacje, w jaki sposób posiadacze Season Passa będą mogli odebrać rekompensatę. Trwają prace nad stroną, gdzie będą obsługiwane zgłoszenia.
- Jeśli nie kupiliście Season Passa, nadal będziecie mogli uzupełnić kolekcję o AC Chronicles: China. Więcej szczegółów na ten temat pojawi się po Nowym Roku.
- Posiadacze Season Passa, którzy zakupili go wcześniej i jeszcze nie wykorzystali kodu, mogą nadal go aktywować i otrzymać rekompensatę.

Zespół aktualnie skupia się na następujących błędach:

- krashowanie się gry po wczytaniu: zanim zostanie wydany patch 4, osoby mające problem z zawieszaniem się gry mogą spróbować uruchamiać ją w trybie offline.
- błąd CE-34878-0 (tylko na PS4), związany z zawieszaniem się gry, powinien zostać naprawiony w patchu 4.
- większość problemów z Initiates została rozwiązana, ale zaktualizowanie informacji o postępach w poprzednich grach potrwa jeszcze kilka dni.
- właśnie został wydany patch 1.04 do Aplikacji Towarzyszącej (przywraca utracone Premium, naprawia błędy synchronizacji w przypadku nowych użytkowników i podczas logowania, naprawia błąd związany z "brakiem asasyna" w samouczku, naprawia błąd powodujący porażkę, jeśli szansa na powodzenie misji wynosiła 100%, naprawia błąd z utraconymi postępami - należy zsynchronizować aplikację z grą i ponownie wczytać save).

Źródło: https://www.facebook.com/assassinscreedpoland

Tagi: