Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.12.2014 08:40
Tourist Trophy doczekało się konkurenta - zobaczcie pierwsze materiały z Ride!
1396V

Tourist Trophy doczekało się konkurenta - zobaczcie pierwsze materiały z Ride!

Milestone w końcu wypływa na szersze wody, niż tylko rozgrywki MotoGP. Włoskie studio przygotowuje dla nas Ride, czyli nowy tytuł motocyklowy. Zobaczcie pierwszy zwiastun rzeczonej produkcji i screeny!

Macie ochotę na świeże motocyklowe wyścigi? Milestone szykuje dla was nowy tytuł na XONE, PS4, X360, PS3 i PC (Steam). W Ride pośmigamy ponad setką najbardziej rozpoznawalnych motocykli. Do dyspozycji będziemy mieć "szeroki wybór torów" - m.in. trasy miejskie i historyczne obiekty sportowe. Po raz pierwszy gameplay mamy ujrzeć na PlayStation Experience, które rozpocznie się 6 grudnia.

Motocykle występować będą w 4 różnych kategoriach: Superbikes, Supersports, Naked i Historical. Wygląda zatem na to, że Milestone chce konkurować z Tourist Trophy od Polyphony, w którym również mogliśmy dosiąść zabytkowych jednośladów. Co ciekawe - w grze ma się pojawić "zaawansowana opcja personalizacji wyglądu pojazdu i jeźdźca".

Milestone celuje w symulacyjną fizykę i realistyczne prowadzenie motocykli. Gra zostanie wydana przez Namco Bandai na wiosnę 2015 r.

Tagi: