Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.12.2014 08:18
Nawet 100 godzin zabawy - pierwsze konkrety o No Man's Sky z GameInformer!
820V

Nawet 100 godzin zabawy - pierwsze konkrety o No Man's Sky z GameInformer!

GameInformer dorwał się już do wczesnej wersji No Man's Sky. Gry nie zabraknie również na imprezie PlayStation Experience w Las Vegas. W międzyczasie sprawdźcie kilka świeżych informacji na temat gameplayu tej intrygującej pozycji.

W końcu poznaliśmy cel naszych działań w No Man's Sky (wszystko dzięki najnowszemu numerowi GameInformera). Okazuje się, że będziemy w rzeczonej pozycji próbować dotrzeć do centrum galaktyki, zwiedzając przy okazji światy tworzone proceduralnie. Rozgrywkę zaczniemy na losowo wybranej planecie na obrzeżach galaktyki i będziemy dysponować tylko najprostszym statkiem kosmicznym. Pieniądze na udoskonalenie statku uzyskamy poprzez pozyskiwanie rzadkich minerałów, eliminację wrogów i różne inne działania.

Na obcych planetach spotkamy nie tylko niebezpieczną faunę ale również roboty, które mogą atakować nasz statek, jeśli wyczują zagrożenie. Czas zabawy został oceniony na 40-100 godzin.

W grze pojawią się też funkcjonalności multiplayerowe i inne atrakcje, o których dowiemy się więcej z pewnością na PlayStation Experience. Tytuł trafi na PC i PS4 w 2015 roku.

Tagi: gameinformer No Man's Sky pc playstation 4