Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2014 15:36
Macie ochotę na Left 4 Dead 3? Wszystko zależy od Valve
678V

Macie ochotę na Left 4 Dead 3? Wszystko zależy od Valve

Przedstawiciele Turtle Rock Studios przygotowują od dłuższego czasu Evolve. Pomimo kreowania nowej marki, deweloperzy wciąż pamiętają o Left 4 Dead. Macie ochotę na trzecią odsłonę? Wszystko zależy od Valve.

Współzałożyciel Turtle Rock Studios – Chris Ashton – wspomniał w rozmowie z PC Gamerem, że przygotowanie nowej odsłony Left 4 Dead jest możliwe:

„To byłoby możliwe tylko w sytuacji, gdyby chciało tego Valve. To teraz ich IP, więc to oni decydują, w jakim kierunku podąży ta seria.”

Ashton wspomniał, że przedstawiciele Turtle Rock Studios z chęcią zajęliby się tym tytułem, ale musimy pamiętać, że wszystko zależy od Valve:

„Wielu ludzi skakałoby z radości mogąc w przyszłości pracować nad Left 4 Dead, ale… To chyba… Mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe.”

Wiadomo nie od dzisiaj, że Valve ma problem z „trójką”. Podobno Gabe Newell zawsze liczy tylko do dwóch i następnie przygotowuje kolejną aktualizację Steam. Z tego powodu musimy liczyć się z tym, że ta kontynuacja tej świetnej serii nigdy nie powstanie. 

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/12/03/left-4-dead-3-still-possible

Tagi: chris ashton Left 4 Dead 3 turtle rock studios Valve