Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2014 20:32
Zobaczcie nowy gameplay z Battlefield: Hardline
978V

Zobaczcie nowy gameplay z Battlefield: Hardline

W trakcie PlayStation Experience na pewno usłyszymy o projekcie Visceral Games. Jeśli jednak nie możecie się doczekać najnowszej odsłony Battlefielda, zapraszamy na świeży gameplay, dzięki któremu zerkniecie na tryb Hotwire. 

Do premiery Battlefield: Hardline pozostało jeszcze 106 dni, ale szczęśliwcy już teraz zapoznają się z tym projektem. Testerzy sprawdzają pozycję i od czasu do czasu wrzucają do Sieci nowe materiały. Dzisiaj możemy zerknąć na film, na którym został zaprezentowany nowy tryb rozgrywki.

Ten wariant zabawy przypomina Podbój, ale zamiast standardowych punktów są pojazdy. Gracze muszą przejąć samochody, dzięki którym zyskują punkty.

Na uwagę na pewno zasługuje intensywność zabawy – podczas zmagań nie ma czasu na nudę, bo wciąż należy eliminować przeciwników i zdobywać wozy.

Patrząc na poniższe wideo mam wrażenie, że Battlefield: Hardline spodoba się graczom, którzy spędzili wiele czasu na serwerach Battlefield 4. Gra nie różni się znacząco od czwartej odsłony tej wielkiej serii.

Źródło: YouTube

Tagi: battlefield: hardline Electronic Arts gameplay Visceral Games