Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2014 19:31
Zostań głosem Basement Brawl
509V

Zostań głosem Basement Brawl

Jestem pewien, że wśród naszych czytelników znajdą się osoby, które od dawna marzą, aby tworzyć gry wideo. Mam rację? To zainteresujcie się wiadomością od rodzimego Bloober Team. Autorzy poszukują narratora do Basement Brawl! 

Wielu z Was myślało zapewne o pracy w branży, o tym by jego nazwisko mogło się znaleźć na liście płac gry. A czy ktoś z Was myślał kiedyś aby stać się częścią samej gry? 

Jak zapewne wiecie, nasza firma od dłuższego czasu pracuje nad nową wersją Basement Crawl, która niedługo trafi na rynek pod nazwą „Basement Brawl”. O postępach prac staramy się Was informować na bieżąco - obecnie gra przechodzi proces QA. Nim jednak BB trafi na rynek chcielibyśmy Was zaprosić do zabawy, która z pewnością będzie niezwykłą przygodą, a w przyszłości może stać się również pasją i sposobem na życie.

Społeczność polskich Graczy jest dla nas bardzo ważna, m.in pomaga nam w kontroli realizacji gry (w trakcie badań focusowych i beta testów), chcielibyśmy jednak abyście stali się więcej niż wsparciem nowej wersji - chcemy byście stali się częścią naszej gry. Pragniemy aby jeden z Graczy został głosem polskiego narratora Basement Brawl!

Jeśli więc czujecie się na siłach, lubicie dobrą zabawę, chcecie przeżyć coś niezapomnianego i pozostawić na stałe swój ślad w „Basement Brawl” napiszcie do nas na wskazany poniżej adres. Zainteresowanym przekażemy potrzebne materiały i więcej szczegółów. Może to właśnie Ty staniesz się upiornym głosem narratora?

Napisz na: pawel.matyjewicz@blooberteam.com

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: basement brawl basement crawl Bloober Team informacja prasowa