Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2014 20:59
Rocket League zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych
1388V

Rocket League zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych

Twórcy Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars poinformowali, że ich nowy projekt trafi w przyszłym roku na PlayStation 4 i komputery osobiste. Produkcja pozwoli zainteresowanym sprawdzić zwariowaną wersję piłki nożnej, w której piłkarz został zastąpiony samochodem. 

Założenia produkcji są bardzo proste – dwa zespoły, dwie bramki i wielka piłka. Drużyny, podobnie jak w standardowej piłce nożnej, muszą doprowadzić futbolówkę do bramki rywali. Jednak w trakcie rozgrywki gracze nie kontrolują piłkarzy, a samochody, które posiadają różnorodne umiejętności. Ewolucję przeszła również arena, która nie jest typowym boiskiem, a przypomina raczej futurystyczną klatkę.

Nowa wersja produkcji ma charakteryzować się ulepszoną fizyką, szybszą rozgrywką i zdecydowanie lepszą oprawą wizualną. Deweloperzy przygotowali również nowy tryb, w którym zawodnicy będą odblokowywać między innymi emblematy. W grze nie zabraknie nowych stadionów, pojazdów oraz ponad 100 przedmiotów do personalizacji.

Twórcy zapewniają, że produkcja otrzyma dedykowane serwery, a jedną z ciekawych innowacji będzie funkcja tworzenia powtórek – gracze będą mogli edytować zapis gry i przygotowywać specjalne materiały.

Tytuł w 2015 roku zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/12/02/rocket-league-announced-playstation-4/

Tagi: pc playstation 4 Psyonix Rocket League trailer zwiastun