Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2014 20:33
EMAGON to nowa gra na PlayStation 4? Zobaczcie zwiastun! [Aktualizacja #1]
1562V

EMAGON to nowa gra na PlayStation 4? Zobaczcie zwiastun! [Aktualizacja #1]

Na hiszpańskim blogu PlayStation pojawił się zwiastun, który w bardzo efektowny i jednocześnie niezwykle intrygujący sposób zapowiada tajemniczy projekt. Gra (?) zostanie zaprezentowana 5 grudnia, a teraz oglądajcie i podziwiajcie. 

Bardzo możliwe, że ten materiał pojawił się w Sieci za wcześnie – jest on dostępny aktualnie wyłącznie na hiszpańskiej witrynie PlayStation. Prawdopodobnie Hiszpanie opublikowali film kilka godzin przed czasem.

Mleko się rozlało, a my możemy oglądać zwiastun „czegoś”. Co to będzie? Trudno jednoznacznie określić. Poniższe słowa znajdują się na blogu:

"Jak wiecie, w tym tygodniu marka PlayStation skończy 20 lat. Ten dzień jest dla nas bardzo szczególny, nigdy nie sądziliśmy, że zajdziemy tak daleko wydając w 1994 roku PSone. Z tego powodu chcemy zaoferować Wam coś, co stanie na wysokości zadania. Jednak, aby dowiedzieć się, co to jest, musicie zaczekać." 

Prezentacja odbędzie się 5 grudnia.

[Aktualizacja #1]

W Sieci pojawiło się tłumaczenie słów narratora:

"20 lat to mnóstwo czasu. Rozejrzyj się wokół siebie i zobacz to co osiągnęliśmy. Rządziłeś w niezliczonych miejscach, podbijałeś i wyzwalałeś, budowałeś i niszczyłeś. Byłeś niczym światło przed ciemnością. Tym razem jest inaczej, to jest prawdziwe. Po raz pierwszy Twoje działania mają realne konsekwencje. Oni potrzebują Twojej pomocy. Wiem, że można je (śmiech dzieci) usłyszeć. Moc dokonywania zmian jest w Twoich rękach."

Tagi: