Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2014 14:16
W piątek poznamy ponad 12 nowych produkcji - Geoff Keighley zapowiada The Game Awards
693V

W piątek poznamy ponad 12 nowych produkcji - Geoff Keighley zapowiada The Game Awards

Gracze z całego świata wyczekują na PlayStation Experience, jednak nie możemy zapomnieć, że przed imprezą Sony odbędzie się jeszcze The Game Awards. To właśnie na tym wydarzeniu mamy poznać ponad 12 nowych produkcji! 

Gospodarzem The Game Awards będzie Geoff Keighley, który wypowiedział się na temat imprezy. Znany prezenter ostudził zapał graczy i wspomniał, że nie powinniśmy oczekiwać czegokolwiek, bo gdy pojawi się coś miłego, będziemy pozytywnie zaskoczeni. Jednak jednocześnie na swój Twitter wrzucił następującą wiadomość:

„W piątek wieczorem pokażemy kilkanaście (dokładnie ponad tuzin, czyli więcej niż 12 – red.) światowych premier. Jakie gry chcielibyście zobaczyć? Więcej informacji pojawi się wkrótce.”

Następnie Geoff został zapytany, czy możemy oczekiwać zwiastunów znanych produkcji lub czy zerkniemy na wcześniej niezapowiedziane projekty?  

„I to i to. Pojawią się też ogłoszenia nowych gier.”

Co Wy na to? Ja już nie mogę się doczekać tego wydarzenia. Uwielbiam zapowiedzi – nawet tych mniejszych pozycji, bo te gry potrafią pozytywnie zaskoczyć.

Oczywiście w piątek zapraszamy na PPE – przygotujemy dla Was specjalną relację i dokładnie przedstawimy wszystkie smakołyki!

 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/more_than_12_world_premieres_set_for_this_fridays_the_game_awards.html

Tagi: