Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2014 10:28
Ubisoft tłumaczy dlaczego nie poznamy ocen The Crew przed premierą
1476V

Ubisoft tłumaczy dlaczego nie poznamy ocen The Crew przed premierą

Beta testy The Crew mają ruszyć dzisiaj i trwać będą 2 dni. Okazuje się, że będzie to jedyna okazja, by poznać jakość szykowanej przez Ubisoft gry przed premierą. Wydawca właśnie poinformował nas, że na recenzje tej pozycji przed 2 grudnia nie mamy co liczyć.

Na blogu Ubisoftu pojawił się nowy wpis, w którym wydawca tłumaczy, dlaczego nie przeczytamy recenzji The Crew przed premierą gry.

Ubisoft nie będzie rozsyłać kopii The Crew do recenzentów przed premierą ze względu na sieciowy charakter zabawy w nowym tytule. Wydawca określa produkcję Reflections Interactive mianem "MMO". Ubisoft ostrzega przed recenzjami, które mogą pojawić się już w dniu premiery:
 

"Oczekujemy, że pojawią się już recenzje w dniu premiery, ale ostrzegamy, że będą oparte głównie o pobieżne wrażenia z sesji preview oraz z krótkich testów bety. Bardzo liczymy na to, że wszyscy piszący recenzje poświęcą czas na eksplorację pięciu regionów w grze, na eksplorację wszystkich zakamarków mapy, przejście całej głównej kampanii".

 

The Crew pojawi się na rynku 2 grudnia 2014 r.

Źródło: http://blog.ubi.com/the-crew-road-tested/

Tagi: reflections interactive the crew Ubisoft