Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2014 19:28
Ori and the Blind Forest opóźnione - gra zadebiutuje w 2015 roku
807V

Ori and the Blind Forest opóźnione - gra zadebiutuje w 2015 roku

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Ori and the Blind Forest zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku. Twórcy uczą się na błędach konkurencji i wolą nie wrzucać na półki sklepowe niedopracowanego projektu? 

Zazwyczaj takie informacje nie były pozytywne, ale w dzisiejszych czasach... Patrząc na te wszystkie zbugowane gry chyba lepiej, że przedstawiciele Moon Studios postanowili opóźnić Ori and the Blind Forest.

Gra zapowiada się fenomenalnie, jednak wolę zagrać w dopracowany i poprawny tytuł, niż męczyć się z błędami i wściekać na dewelopera.

 „Chociaż jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością dostarczenia Wam Ori and the Blind Forest tak szybko jak to możliwe, podjęliśmy decyzję wspólnie z naszymi partnerami z Microsoft Studios, że musi upłynąć więcej czasy, aby dopieścić i – na co mamy szczególną nadzieję – sprawić, że pozycja stanie się niezapomnianym przeżyciem.”

Gra ma zadebiutować na początku przyszłego roku.

W tej sytuacji na sprzęt Microsoftu w 2015 roku trafi kolejny wyśmienity projekt – Halo 5: Guardians, Quantum Break, Rise of the Tomb Raider, Fable Legends. Posiadacze Xboksów One nie będą marudzić!  

Źródło: http://www.oriblindforest.com/

Tagi: