Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2014 16:29
Dynasty Warriors 8: Empires zadebiutuje w styczniu
458V

Dynasty Warriors 8: Empires zadebiutuje w styczniu

Koei Tecmo poinformowało, że Dynasty Warriors 8: Empires zadebiutuje na rynku w styczniu. Jest to kolejna produkcja, która trafi na rynek na samym początku 2015 roku. Gra zadebiutuje jednocześnie na czterech platformach. 

Dynasty Warriors 8: Empires trafi na europejski oraz amerykański rynek 30 stycznia – gra zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. W przypadku dwóch ostatnich platform gra będzie dostępna wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Produkcja z podtytułem Empires zwraca uwagę na postacie historyczne w epoce Trzech Królestw i jednocześnie oferuje zainteresowanym bardziej rozbudowany system strategicznego zarządzania wojskiem. Do dyspozycji graczy autorzy oddają 83 wojowników, jednak istotnym elementem będą również postacie tworzone przez graczy.

Co ciekawe, przygoda w grze rozwija się w zgodzie z prawdziwymi historycznymi wydarzeniami lub przedstawia hipotetyczne warianty.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/dynasty_warriors_8_empires/news/dynasty_warriors_8_empires_gets_january_30_release_date.html

Tagi: data premiery dynasty warriors 8 empires tecmo koei zwiastun