Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2014 20:14
EA Access wielkim sukcesem Electronic Arts
1085V

EA Access wielkim sukcesem Electronic Arts

EA Access zadebiutowało na Xboksach One kilka miesięcy temu i od tego czasu popularność tej inicjatywy nie maleje. Przedstawiciele Electronic Arts są pozytywnie zaskoczeni odbiorem programu przez graczy.

Chociaż na początku EA Access wywoływało wiele negatywnych komentarzy, to jednak gracze są zainteresowani taką formą dystrybucji. Na wczorajszej rozmowie z inwestorami prezes Electronic Arts – Andrew Wilson – zaznaczył, że zainteresowanie przerosło oczekiwania włodarzy EA:

„Członkostwo EA Access wzrosło znacznie ponad nasze pierwsze oczekiwania i w tej sytuacji spodziewamy się stałego rozwoju w nadchodzących miesiącach.”

Podobnego zdania jest Peter Moore, który wspomniał, że inicjatywa przewyższa wszystkie oczekiwania. Co ciekawe, pojawiło się pytanie, czy EA Access trafi na PlayStation 4, ale Moore nie chciał komentować sytuacji i rzucił tylko:

„W tym momencie nie ma o czym rozmawiać.”

Zaskoczeni? Ja trochę tak, chociaż z drugiej strony ten program prezentuje się naprawdę ciekawie. Twórcy już wcześnie zapowiadali, że gry z listy nie będą usuwane, a subskrypcja na miesiąc kosztuje 14,99 zł.

Tak prezentuje się aktualna lista tytułów w EA Access:

  • Battlefield 4
  • FIFA 14
  • Peggle 2
  • Madden NFL 25
  • Need for Speed: Rivals
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Mamy na PPE graczy, którzy korzystają z EA Access? 

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/29/ea-access-is-doing-very-good-on-xbox-one-but-ea-is-not-talking-about-ps4/

Tagi: ea access Electronic Arts xbox one