Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2014 16:01
Intensywny gameplay z Lords of the Fallen - jak oceniacie grę?
1209V

Intensywny gameplay z Lords of the Fallen - jak oceniacie grę?

Od wczorajszego dnia zainteresowani gracze mogą zapoznać się z Lords of the Fallen. Gra studia CI Games zbiera wiele pozytywnych ocen, jednak jeśli nie jesteście przekonani, czy na taki tytuł czekaliście, zerknijcie na nowy gameplay. Twórcy przedstawiają prawie 8 minut intensywnej rozgrywki. 

Jak najlepiej zachęcić do swojej produkcji? Publikując spory fragment rozgrywki, na którym zainteresowani mogą zobaczyć wiele intensywnej walki i kilka ciekawych momentów. Właśnie na taki pomysł wpadli przedstawiciele CI Games, którzy postanowili zaprezentować nam jedną z lokacji.

Grę komentuje Tomasz Gop, który zdradza wiele ciekawostek dotyczących produkcji oraz opowiada o wydarzeniach na ekranie.

Ta wiadomość to również dobry moment, aby zapytać Was o wrażenia… Macie już Lordsy? Jak oceniacie pozycję polskiego studia? Zapraszamy do ankiety (skala szkolna) i komentowania wiadomości. 

Warto przypomnieć, że w najnowszym numerze PSX Extreme (tutaj sprawdzicie zawartość), znajdziecie naszą recenzję produkcji. Natomiast stosowny tekst na PPE znajdziecie tutajMiesięcznik możecie nabyć między innymi:

  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • wersji PDF
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)

Źródło: YouTube

Tagi: ci games Deck 13 gameplay lords of the fallen