Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2014 13:22
Battlefield: Hardline zadebiutuje w marcu - znamy ostateczną datę premiery
552V

Battlefield: Hardline zadebiutuje w marcu - znamy ostateczną datę premiery

Zabawa w policjantów i złodziei rozpocznie się na początku przyszłego roku. Electronic Arts opublikowało ostateczną datę premiery Battlefield: Hardlinegra trafi na rynek w marcu!

Battlefield: Hardline miał zadebiutować na rynku w październiku, ale twórcy zdecydowali, że potrzebują zdecydowanie więcej czasu, aby dopracować produkcję oraz odpowiednio zbalansować rozgrywkę. Deweloperzy zaznaczyli, że nie chcą powtórzyć niechlubnego startu Battlefield 4 i jednocześnie chcą w dniu premiery dostarczyć graczom ostateczny produkt.

W tej sytuacji produkcja Visceral Games trafi na sklepowe półki w Ameryce 17 marca 2015 roku, a trzy dni później (20 marca) gra zadebiutuje w Europie.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy już z niecierpliwością wyczekują na premierę nowego Battlefielda.

Warto przypomnieć, że w niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać wiadomość dotyczącą kolejnych testów – autorzy zapewnili, że jeszcze przed premierą sprawdzimy Battlefield: Hardline na wszystkich platformach.  

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/battlefield_hardline/news/battlefield_hardline_release_date_set_for_march_17_2015.html

Tagi: battlefield: hardline data premiery Electronic Arts Visceral Games