Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2014 15:26
Sony przygotowało oficjalną stronę z okazji 20 rocznicy marki PlayStation
1382V

Sony przygotowało oficjalną stronę z okazji 20 rocznicy marki PlayStation

Japoński oddział Sony przedstawił witrynę, na której przez najbliższe tygodnie będziemy otrzymywać najświeższe informacje dotyczące zbliżających się wydarzeń. Włodarze firmy zapowiedzieli, że w grudniu będziemy świadkami PlayStation Awards.  

Grudzień może się okazać bardzo kluczowym miesiącem dla miłośników marki PlayStation. Już wcześniej zapowiedzieliśmy, że odbędzie się PlayStation Experience, a teraz włodarze japońskiej korporacji poinformowali o PlayStation Awards.

Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia i będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem YouTube’a – głosowanie na „User Choice Prize” rozpocznie się w najbliższą środę.

Witrynę PlayStation 20th Anniversary znajdziecie pod tym odnośnikiem

Tak o imprezie wypowiedział się prezes Sony Computer Entertainment Japan Asia – Atsushi Morita:

"Chcemy podziękować wszystkim za wspólne 20 lat i jednocześnie świętować to co przed nami, dlatego przygotowujemy specjalne wydarzenie, które odbędzie się podczas gali PlayStation Awards. Mam nadzieję, że będziemy cieszyć się tym wspólnie."

Wspomniane wcześniej PlayStation Experience odbędzie się w dniach 6-7 grudnia. Więcej informacji na temat imprezy przeczytacie tutaj

Źródło: http://gematsu.com/2014/10/playstation-20th-anniversary-website-opened-playstation-awards-2014-dated

Tagi: PlayStation playStation 20 anniversary PlayStation Awards