Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2014 16:57
Tak powinien wyglądać The Elder Scrolls VI
7589V

Tak powinien wyglądać The Elder Scrolls VI

Wielu graczy oczekuje od nowych sprzętów zawrotnej grafiki, niesamowitych wrażeń i wielu nowych doświadczeń. Z tym wszystkim nie jest aktualnie najlepiej, ale moderzy, którzy pracują nad upiększeniem The Elder Scrolls V: Skyrim sprawiają, że możemy uwierzyć w piękną przyszłość.  

W naszej galerii znajdziecie serię screenów, które zostały stworzone przez różnych artystów. Jednak zaprezentowane prace łączy jedno – w niesamowity sposób przedstawiają Skyrima.

Znany RPG prezentuje się fenomenalnie i niektóre szczegóły potrafią zachwycić. Specjalnie wybrałem zdjęcie kobiety, która zdobi tę wiadomość, ponieważ musicie mi przyznać rację – wygląda świetnie.

Zdecydowanie polecam – zerknięcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej prac.

Warto na pewno w tym miejscu przypomnieć, że pół roku temu również Roger pokazał Wam kilka prac moderów – jak widać twórcy nie przestają grzebać w tytule Bethesdy!

Mam tylko nadzieję, że już niedługo poznamy nową odsłonę The Elder Scrolls i gra wywoła u mnie podobne, pozytywne reakcje.  

Źródło: http://www.dsogaming.com/screenshot-news/skyrim-modded-keeps-impressing-us-new-screenshots-show-mind-blowing-details/

Tagi: elder scrolls v: skyrim grafika nowa generacja