Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 18.10.2014 13:15
Quantic Dream szuka rąk do pracy nad kolejnym tytułem
678V

Quantic Dream szuka rąk do pracy nad kolejnym tytułem

Twórcy Beyond: Dwie Dusze poszukuje nowego pracownika do pracy nad jeszcze niezapowiedzianym tytułem. Pożądani nowi członkowie mieliby m.in. zająć się dowodzeniem oddziałem odpowiedzialnym za graficzne wodotryski.

Na oficjalnej stronie francuskiego studia z siedzibą w Paryżu pojawiło się obwieszczenie, które ogłasza nabór do roli Lead Environment Artist.

Opisana osoba miałaby dzięki swoim zdolnościom przywódczym sterować grupą grafików i wziąć na siebie odpowiedzialność za dostarczenie powalającej jakości graficznej otoczenia. Poszukiwane cechy u kandydata to elastyczność, przywiązanie uwagi do detali i niebywała motywacja.

Wymagana jest także umiejętność obchodzenia się z zawartością tworzoną przez zewnętrzne firmy (outsourcing). Oznacza to, że najprawdopodobniej Quantic Dream skorzysta z pomocy z zewnątrz przy tworzeniu swojego nowego działa.

Wiadomo od dawna, że w grze pojawią się potwory, pojazdy i zwierzęta. Za to praca animatora 3D wymaga od niego umiejętności projektowania wodospadów

Swoje powołanie można odnaleźć u Francuzów także przy designowaniu bohaterów, programowaniu w języku C++, nadzorowaniu prac przy sesjach motion-cature i na wielu innych stanowiskach.

Dowiadywanie się o nieujawnionej jeszcze grze z ofert pracy to jak prowadzenie małego śledztwa. Miejmy jednak nadzieję, że niedługo powitają nas konkrety od samego źródła.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/10/17/quantic-dreams-new-ps4-exclusive-will-have-stunning-environments-using-outsourced-assets/

Tagi: Quantic Dream