Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2014 16:01
Halo: The Master Chief Collection w złocie! Gra jest za duża na płytę Blu-ray
1231V

Halo: The Master Chief Collection w złocie! Gra jest za duża na płytę Blu-ray

W obliczu ciągłych opóźnień takie wiadomości wywołują w naszej redakcji ogromne zadowolenie. Prace nad kolekcją Master Chiefa zostały zakończone i gra będzie dostępna na całym świecie 11 listopada! 

Dokładnie 11 listopada na całym świecie miłośnicy serii Halo będą mogli ponownie zatopić się w czterech głównych przygodach Master Chiefa. Twórcy od dawna zapowiadają, że nie będzie to tylko wyłącznie „podrasowanie” gier i włożenie ich w jedno pudełko. Zainteresowani śmiałkowie otrzymają ponad 100 map do rozgrywki multiplayer, specjalne rankingi, wyzwania, czasy gry i wiele, wiele więcej.

Jestem przekonany, że ta kolekcja to prawdziwy skarb dla sympatyków tego uniwersum i dobrze, że produkcja zadebiutuje na rynku bez opóźnień.

Warto jednak zwrócić uwagę, że kolekcja nie zmieściła się na jednej płycie Blu-ray (45GB), więc twórcy poinformowali, że w dniu premiery zainteresowani gracze będą musieli pobrać około 20GB danych!

„Tak, wiemy, że jest to ogromna aktualizacja, ale specjalnie nie szliśmy na skróty, aby zaoszczędzić miejsca na płycie. Zapewnia to otrzymanie każdego elementu Halo w najlepszym wydaniu.”  

Źródło: Twitter

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft