Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2014 08:20
Twórcy DriveClub zapowiadają dużą poprawę jakości sieciowej zabawy
1278V

Twórcy DriveClub zapowiadają dużą poprawę jakości sieciowej zabawy

O problemach z działaniem serwerów DriveClub pisaliśmy ostatnio w niedzielę. Wtedy deweloperzy zapewniali nas tylko, że pracują 24 godziny na dobę, by wyeliminować problemy.

Co zmieniło się przez 2 ostatnie dni? Twórcy twierdzą, że coraz większa ilość graczy bawi się online'owo. Następna aktualizacja serwerów ma nastąpić w przeciągu najbliższych 16 godzin. Deweloperzy włączą w tym czasie więcej funkcji sieciowych.

Niestety twórcy wyścigów na PS4 nadal nie podali, kiedy otrzymamy grę w wersji PS Plus, którą obiecywano nam przed premierą. Autorzy twierdzą, że taka okrojona edycja DriveClub nie może zostać teraz udostępniona, bo to kompletnie sparaliżowałoby oblężone serwery.

Paul Rustchynsky, reżyser całego przedsięwzięcia, został zapytany przez jednego z graczy, czy Evolution rozważa jakoś zrekompensować graczom wszystkie niedogodności. Pracownik Evolution odparł, że firma "rozważa aktualnie wszystkie opcje". Możliwe zatem, że osoby, które skusiły się już na DriveClub otrzymają w ramach przeprosin jakiś prezent - np. DLC. Czekamy na rozwój sprawy.

Źródło: https://www.facebook.com/driveclubofficial?fref=ts

Tagi: driveclub evolution Online PlayStation 4 serwery wtopa