Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.10.2014 16:31
Prace nad naprawą #Driveclub trwają - twórcy obiecują jak najszybszą poprawę
2040V

Prace nad naprawą #Driveclub trwają - twórcy obiecują jak najszybszą poprawę

Dramy o serwerach najnowszej ścigałki Sony ciąg dalszy. Dziś dowiadujemy się, że jest już troszkę lepiej. Ale na ile?

Znów źródłem dzisiejszych informacji jest oficjalny Twitter jednego z twórców - Paula Rustchynsky. Masa fanów zaczęła zadawać mu pytania kiedy będzie lepiej, kiedy będzie darmowa wersja, kiedy dostaniemy jakiś update gry i wreszcie co stało się przyczyną usterki.

Po pierwsze Paul napisał, iż serwery są już stabilniejsze, dzięki czemu w Driveclub gra trochę więcej osób niż na początku.

 

 

Trzeba przyznać, że to nawet optymistyczna wiadomość, jednakże to jeszcze nie wystarczy aby zadowolić rzeszę wściekłych graczy. A kiedy pojawi się #DriveClub PS Plus Edition?

 

 

Teraz gdy wiemy już, że darmowa wersja ścigałki będzie... kiedy będzie, możemy zacząć się zastanawiać dlaczego serwery są aż tak słabe, że nie wytrzymały naporu chętnych.

 

 

Zgodnie z obietnicami już niedługo otrzymamy update oznaczony numerkiem 1.03, który generalnie rzec ujmując naprawi wszystkie dotychczasowe problemy.

 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/10/11/driveclub-making-progress-with-more-people-online-ps-plus-edition-release-date-coming-soon-and-more/

Tagi: aktualizacja driveclub evolution studios problemy