Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2014 15:28
Lindsay Lohan nie odpuszcza i ponownie oskarża Rockstar Games
1789V

Lindsay Lohan nie odpuszcza i ponownie oskarża Rockstar Games

Od kilku miesięcy trwa batalia pomiędzy Lindsay Lohan a twórcami Grand Theft Auto V. Według najnowszych doniesień znana aktorka nie daje za wygraną i jej prawnicy przedstawili w sądzie nowy pozew.

Serwis Hollywood Reporter donosi, że Lohan przedstawiła 67-stronicowy dokument, który ma udowodnić winę twórców produkcji. Na 45 stronach pozwu można zobaczyć dokładne zdjęcia, które przedstawiają wszystkie miejsca w grze, na których podobno wykorzystano wizerunek Lindsay – znajduje się tam między innymi fotka blondynki w czerwonym bikini.

Prawnicy aktorki twierdzą, że amerykańska korporacja wykorzystała ten obrazek na bilbordach, kubkach, t-shirtach oraz innych gadżetach.

Warto wspomnieć, że w lipcu informowaliśmy Was o pierwszym pozwie Lohan, natomiast miesiąc później przedstawiciele Rockstar Games stwierdzili, że cała sytuacja jest próbą promocji celebrytki

W niedalekiej przyszłości do zarzutów ustosunkują się twórcy, ale zapewne sprawa nie zakończy się polubownie, ponieważ autorzy gry od samego początku twierdzą, że nie wykorzystali wizerunku Lindsay.

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/10/lindsay-lohan-beefs-up-her-lawsuit-against-gta-5-makers/

Tagi: Grand Theft Auto V lindsay lohan pozew Rockstar Games sąd