Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2014 14:29
Alpha Evolve wystartuje pod koniec miesiąca - zapisz się do testów!
1702V

Alpha Evolve wystartuje pod koniec miesiąca - zapisz się do testów!

Od dłuższego czasu przedstawiciele Turtle Rock Studios zapowiadali testy swojego najnowszego dzieła. Macie ochotę wskoczyć w skórę bestii i zapolować na bezbronnych łowców? A może z drugiej strony – chcecie wcielić się w myśliwych? Zapiszcie się do rozgrywki, ponieważ Alpha wystartuje w październiku! 

Co robią duzi chłopcy w Halloween? Nie, nie straszą dzieci, a grają w Evolve! Właśnie w taki sposób możemy spędzić ostatnie dni października oraz początek listopada. Na witrynie produkcji pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące testów.

Posiadacze konsol Microsoftu otrzymają małe fory, ponieważ mogą zapoznać się z grą 24 godziny wcześniej. Nie jest to wielki problem i dobrze, że mimo wcześniejszych informacji tytuł będą mogli sprawdzić gracze na wszystkich platformach.

Tak prezentuje się rozpiska:

  • Xbox One – od 30 października do 2 listopada
  • PlayStation 4 – od 31 października do 2 listopada
  • PC – od 31 października do 2 listopada

Warto jednak pamiętać, że aby uczestniczyć w zabawie należy posiadać złoty abonament Xbox Live lub subskrypcje PlayStation Plus.

Do testów można się dostać zamawiając grę w wybranych sklepach (przykładowo Amazon, Best Buy, Target, Walmart) lub wchodząc na stronę EvolveGame.com/BigAlpha i wypełniając wniosek. Pamiętajcie o podaniu kodu: 11197-10708-89072!

Źródło: http://evolvegame.com/news/evolves-big-alpha-coming-everywhere-this-halloween

Tagi: 2K Games alpha beta evolve testy Turtle Rock Studios