Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2014 18:52
Łowcy ścigają stwora, a bestia poluje na myśliwych - nowy gameplay z Evolve
630V

Łowcy ścigają stwora, a bestia poluje na myśliwych - nowy gameplay z Evolve

Kilka dni temu ekipa z Turtle Rock Studios postanowiła zaprezentować swoim fanom kolejny live-stream, na którym zainteresowani mogli zerknąć na Evolve. Przegapiliście ten show? Zapraszamy na zapis wydarzenia. Przygotujcie przekąski, bo rozgrywka trwa ponad godzinę.

Autorzy Evolve podchodzą do swojej produkcji w dość niestandardowy sposób. Kilka miesięcy temu przełożyli datę premiery na przyszły rok, a teraz ciągle wrzucają do Internetu spore fragmenty ze swojej produkcji. Jasne, że akurat w tym przypadku mamy przyjemność z grą nastawioną na sieciową rozgrywkę i spoilerów tutaj nie uświadczycie, ale jestem akurat typem, który woli zobaczyć mniejsze, 3 minutowe zwiastuny, niż takie... Ogromne urywki gry. 

Oczywiście, Evolve nadal wygląda świetnie, nadal mam ochotę zagrać, ale to całe wielkie zainteresowanie dość mocno spadło przez ostatnie tygodnie.

Na zaprezentowanym fragmencie zobaczycie soczystą rozgrywkę, w której bestia próbuje zjeść swoich rywali, a myśliwi starają się ubić stwora... Taki urok tej produkcji. 

Warto wspomnieć – wchodząc na tę stronę możecie zgłosić chęć uczestnictwa w testach (kod: 53645-82481-07127). Przy odrobinie szczęścia zostaniecie wylosowani i wypróbujecie ten tytuł przed premierą. 

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games evolve gameplay Turtle Rock Studios