Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2014 16:35
Lords of the Fallen zadebiutuje w Polsce wcześniej!
1234V

Lords of the Fallen zadebiutuje w Polsce wcześniej!

Jeśli wyczekujecie na walki z ogromnymi i przerażającymi bestiami, to mamy dla Was świetną wiadomość. Lords of the Fallen zadebiutuje na naszym rynku wcześniej!

Właśnie otrzymaliśmy informację, że rodzima premiera Lords of the Fallen nastąpi 28 października. Gracze w Polsce wcielą się w postać Harkyna za dokładnie trzy tygodnie (wraz z Amerykanami).

 „Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen”

– mówi Marek Tymiński, Prezes Zarządu CI Games SA.

Warto odnotować, że jednocześnie otrzymaliśmy ceny pozycji – gra na konsolach ósmej generacji będzie kosztować 219 zł, natomiast na PC-tach 119 zł. 

„Lords of the Fallen to największa premiera polskiej gry w 2014 roku. Patrząc na rosnące zainteresowanie nie tylko dystrybutorów, ale przede wszystkim graczy, wierzymy, że nasz najnowszy tytuł odniesie duży sukces i stanie się kamieniem milowym w rozwoju CI Games”

– dodaje Marek Tymiński.

W tej sytuacji nie pozostało wiele czasu na zebranie niezbędnej gotówki, więc jeśli wyczekujecie na premierę – przygotowujcie różdżki, miecze i topory! 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CI Games data premiery lords of the fallen