Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2014 16:34
2 miliony sprzedanych egzemplarzy State of Decay
610V

2 miliony sprzedanych egzemplarzy State of Decay

Włodarze Undead Labs z dumą poinformowali na swojej stronie, że ich survival horror z trupami w roli głównej trafił do 2 milionów szczęśliwych graczy. Jest to dobra wiadomość przed debiutem gry na Xboksie One.

2 miliony sprzedanych egzemplarzy to naprawdę wyśmienity wynik. State of nie mogło liczyć na wielki rozgłos i zainwestowanie milionów w kampanię marketingową. To mniejsza gra, która pokazuje, że nawet dla takich pozycji jest miejsce na naszym rynku.

„Dwa miliony kopii State of Decay zostało sprzedanych – przez Steam oraz Xbox Live. Nie mówimy tutaj nawet o dodatkach.”

Twórcy są dumni i dziękują graczom za wsparcie, ponieważ to sami zainteresowani informowali swoich znajomych o tytule i w taki sposób produkcja mogła trafić do tak szerokiego grona odbiorców.

„Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, aby wyrazić jak wiele to dla nas znaczy. Bez marketingu, bez reklamy, po prostu graliście, organizowaliście streamy i w taki sposób szerzyliście informacje o produkcji.”

To na pewno bardzo pozytywna informacja przed nadchodzącą premierą na Xboksa One. Przedstawiciele Undead Labs mogą teraz skupić się na dopracowaniu nowej wersji.

Źródło: http://undeadlabs.com/2014/10/news/two-million-sold/

Tagi: sprzedaż state of decay undead labs wyniki sprzedaży