Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2014 14:59
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zadebiutuje na PC-tach w grudniu?
715V

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zadebiutuje na PC-tach w grudniu?

Hideo Kojima, na odbywających się właśnie targach IngroMir, miał poinformować zgromadzonych, że „prolog” nazwany też czasem „płatnym demem” trafi na komputery osobiste w połowie grudnia.  

W trakcie gamescomu przedstawiciel Konami zapowiedział, że Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oraz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutują na komputerach osobistych. Z wiadomych przyczyn na początku na rynek ma trafić Ground Zeroes, który podobno został datowany na 18 grudnia. 
 
Byłaby to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ wielu graczy na pewno z przyjemnością zapozna się z tą historią. Mimo, że gra nie może pochwalić się zawrotną długością, to jednak jest to świetny wstęp do nadchodzącej opowieści. 
 
Potwierdzenie tej informacji powinno pojawić się w Sieci już jutro, ponieważ Kojima ma w trakcie wekeendu zaprezentować świeży gameplay z Phantom Pain i prawdopodobnie w tym czasie opowie również o nadchodzących produkcjach. 
 
 

Źródło: http://www.videogamer.com/pc/metal_gear_solid_ground_zeroes/news/metal_gear_solid_5_ground_zeroes_pc_release_rumoured_for_december.html

Tagi: hideo kojima Konami Metal Gear Solid V: Ground Zeroes metal gear solid v: the phantom pain