Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2014 13:54
Idealne miejsce do gry w Izolację? Jajo ksenomorfa
768V

Idealne miejsce do gry w Izolację? Jajo ksenomorfa

Po wielu mniej lub bardziej przydatnych poradach z serii „jak przetrwać w Izolacji”, twórcy postanowili przedstawić nam swoją małą zabawkę. Autorzy stworzyli idealne miejsce do gry w Alien: Isolation (Obcy: Izolacja), które jest odrobinę przerażające. 

Jeśli macie klaustrofobię, a w dodatku obawiacie się zielonych ludzików, to ten materiał może być dla Was odrobinę męczący. Przedstawiciele Creative Assembly wpadli na świetny pomysł - stworzyli przerośnięte jajo ksenomorfa i wsadzili do środka konsolę, telewizor i fotel. To prawdopodobnie najlepsze miejsce, aby zapoznać się z najnowszą historią z tego uniwersum.

Zastanawia mnie tylko jedno – dlaczego autorzy nie pokazali nam kilku przerażonych osób, które zostały siłą zaciągnięte do tego miejsca i zmuszone do wypróbowania Alien: Isolation (Obcy: Izolacja). Krzyki, wrzaski i problemy ze snem gwarantowane.

Jak Wam się podoba „jajo”? Zagralibyście w takim miejscu? :)

Wracając do porad, wcześniej otrzymaliśmy informację, że nie wolno strzelaćbiegaćukrywać się w wentylacjikrzyczećnależy uważać na wybraną drogętrupynie zapalimy palącego się androida i nigdy nie jesteśmy bezpieczni. Natomiast wczoraj zadebiutował zwiastun "ostatnia szansa".

Źródło: YouTube

Tagi: