Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2014 13:24
Call of Duty: Advanced Warfare - liczba map, informacje o prestiżach i sezonach
783V

Call of Duty: Advanced Warfare - liczba map, informacje o prestiżach i sezonach

Premiera najnowszej części Call of Duty odbędzie się w przyszłym miesiącu, więc przedstawiciele Sledgehammer Games coraz to częściej zdradzają nowe informacje dotyczące produkcji. Dzisiaj dowiedzieliśmy się kilku szczegółów o prestiżach, sezonach i poznaliśmy liczbę map.

Michael Condrey na swoim Twitterze udziela odpowiedzi na pytania fanów. Z tego powodu mamy dla Was kilka soczystych informacji z Call of Duty: Advanced Warfare.

Na płycie znajdzie się 14 map, a jedną z nich będzie remake Pipeline z Call of Duty 4: Modern Warfare. Ta arena będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy Przepustki Sezonowej oraz dla osób, które kupią produkcję w wersji limitowanej lub edycji Atlas.

Advanced Warfare będzie posiadać swoją wersję „sezonów”, które uświadczyliśmy w Call of Duty: Black Ops II (League Play). Podobnie jak system z BO2, w nowej odsłonie Call of Duty rozgrywki będą trwać miesiąc i gracze pod koniec otrzymają specjalną nagrodę – im lepsze osiągi, tym lepszy gift.

Natomiast dzięki Supply Drops będziemy mogli zdobyć wszystkie narzędzia do ekwipunku, które zostaną przeniesione wraz z Prestiżem, jednak nadal trzeba będzie odblokowywać broń podstawową i różne dodatki przez regularną rozgrywkę.

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/03/call-of-duty-advanced-warfare-will-ship-with-14-maps-loot-carries-over-through-prestige/

Tagi: