redakcja PPE redakcja PPE 02.10.2014 13:05
PSX Extreme - weź udział w ankiecie, wygraj prenumeratę [aktualizacja]
1742V

PSX Extreme - weź udział w ankiecie, wygraj prenumeratę [aktualizacja]

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie poświęconej miesięcznikowi PSX Extreme. 20 osób spośród wszystkich, które nadeślą swoje zgłoszenia, nagrodzimy rocznymi prenumeratami magazynu

PSX Extreme w ostatnich kilkunastu miesiącach przeszedł swoistą metamorfozę. Wiele zmian wprowadziliśmy dzięki Waszym uwagom, które pojawiały się czy to w komentarzach pod numerem, czy w korespondencji mailowej do redakcji. Ich owocem jest choćby większa ilość publicystyki, zmieniona szata graficzna i wiele mniejszych poprawek, które zgłaszaliście. 

Nadszedł czas, aby podsumować obecny kształt pisma, stąd też zwracamy się z prośbą, abyście, korzystając z przygotowanej ankiety, wyrazili swoją opinię o PSX Extreme: co Wam się podoba, co warto poprawić, ale również co powinno zniknąć z pisma. 

Nie przedłużając, zapraszamy na specjalną stronę, gdzie znajdziecie informacje o ankiecie. 

AKTUALIZACJA: Serdecznie dziękujemy za tak liczny odzew. Lista Waszych uwag i pomysłów jest doprawdy imponująca. Ankietę zamykamy zgodnie z wcześniejszą informacją 12 października. Osoby, które znalazły się na miejscach nagradzanych prenumeratą poinformujemy o tym 13 października. Lista nagrodzonych osób pojawi się zarówno w piśmie, jak i na portalu w dniu premiery 207. numeru (29 października). 

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji podzielić się swoją opinią o PSX Extreme, zapraszamy tutaj. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za aktywny udział. Mamy nadzieję, że już w numerze grudniowym będziemy mogli zaprezentować Wam pierwsze zmiany będące efektem Waszych pomysłów. 

Tagi: ankieta Psx extreme