Roger Żochowski Roger Żochowski 23.09.2014 09:07
Triad Wars już oficjalnie - pierwszy trailer, screeny i możliwość zapisów do testów beta!
1487V

Triad Wars już oficjalnie - pierwszy trailer, screeny i możliwość zapisów do testów beta!

Triad Wars egzystowało w świadomości graczy jako kontynuacja Sleeping Dogs, co mnie osobiście bardzo cieszyło. Okazało się jednak, że będzie to jedynie gra osadzona w uniwersum "Śpiących piesków". Dziś w końcu poznaliśmy więcej szczegółów.

Niestety potwierdziły się niedobre dla fanów konsol wieści - gra zmierza póki co tylko i wyłącznie na pecety, na których pojawi się w 2015 roku. Już teraz można się jednak zapisywać na zamknięte testy wersji beta.

Akcja gry toczy się w samym centrum tętniącego życiem Hongkongu i tak jak w Sleeping Dogs łączy otwarty świat z elementami action-adventure. Celem gracza jest wspinanie się po szczeblach przestępczej kariery i stworzenie silnego podziemia. Jako dowódca Triady musimy zbudować własne przestępcze imperium, z którym każdy będzie się bał zadrzeć.  

Zabawa będzie się skupiała na zdobywaniu funduszy i kolejnych terenów, praniem brudnych pieniędzy, dozbrajaniem własnego gangu i walkach na ulicach miasta z konkurencją. Nie zabraknie pościgów, strzelanin, elementów strategicznych, walk wręcz, kradzieży, wymuszeń itp. To od gracza będzie zależeć w jaki sposób zbuduje swoją potęgę.  


Zapewne już się domyśliliście, że będzie to gra sieciowa, w której gracze będą rywalizowali ze sobą o teren. Nie znajdziemy tu liniowej historii, a sama gra ma być rozwijana w sposób, jaki zażyczy tego sobie społeczność. Poniżej pierwsze screeny oraz pamiętniki dewelopera. 
 

Źródło: www.allgamesbeta.com/2014/09/triad-wars-officially-unveiled.html

Tagi: Square Enix triad wars united front games