Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2014 11:59
Grand Theft Auto V na pewno zadebiutuje w 2014 roku
1461V

Grand Theft Auto V na pewno zadebiutuje w 2014 roku

Od kilku dni w Sieci stale pojawiają się plotki dotyczące przełożenia daty premiery Grand Theft Auto V na przyszły rok. Według najnowszej, oficjalnej informacji, możemy mieć pewność, że gra trafi na rynek do końca 2014 roku.  

Twórcy z Rockstar Games wciąż milczą na temat daty premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

W tym tygodniu pojawiły się domniemania, że gra może zostać przeniesiona na 2015 rok, jednak w temacie na oficjalnej stronie Support.RockstarGames.com postanowił wypowiedzieć się pracownik firmy, który jednoznacznie podkreślił, że data premiery nie została zmieniona.

Jest to niezwykle ciekawa sytuacja, ponieważ autorzy nadal nie precyzują terminu. Do końca roku pozostały już tylko cztery miesiące, więc gdzie tutaj czas na reklamę? Podobno akurat to dzieło nie potrzebuje dużej i solidnej kampanii reklamowej, ale powiedźmy sobie szczerze – ta na pewno nie zaszkodzi.  

Warto wspomnieć, że według pierwszych informacji tytuł ma trafić na rynek na jesień – czyli w okresie od 23 września do 22 grudnia.

Źródło

Tagi: data premiery Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar Games