Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2014 19:48
Assassin's Creed: Unity zadebiutuje w listopadzie
725V

Assassin's Creed: Unity zadebiutuje w listopadzie

Październik jest zbyt tłoczny dla kolejnej produkcji? Ubisoft potwierdził, że Assassin's Creed: Unity zadebiutuje w listopadzie. Jednocześnie Assassin's Creed Rogue trafi na półki sklepowe dwa dni później i tym samym opowieści o Asasynach wskoczą na rynek tego samego dnia. 

Myślę, że mało kto mógł się spodziewać zmiany daty premiery akurat tej produkcji. Jednak Ubisoft postanowił opóźnić debiut francuskiego Asasyna, aby dopracować tytuł i mieć pewność, że będzie to wyjątkowa przyjemność dla graczy. Gra trafi na rynek 13 listopada.

„Gdy zbliżaliśmy się do końca, zrozumieliśmy, że chociaż nasz cel jest bardzo blisko, potrzebujemy odrobinę więcej czasu, aby dopracować szczegóły i mieć pewność, że Assassin's Creed Unity będzie wyjątkową produkcją”

Co ciekawe, postanowiono również zmienić datę premiery Assassin's Creed Roguegra zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 również 13 listopada!

W tej sytuacji niezależnie od posiadanej platformy w listopadzie poznamy przynajmniej jedną nową opowieść o Bractwie Asasynów. 

 

Nasze wrażenia z Assassin's Creed Rogue przeczytacie w najnowszym numerze PSX Extreme. Miesięcznik możecie nabyć między innymi:

  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)

Tagi: Assassin's Creed: Unity data premiery Ubisoft Ubisoft Montreal