Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2014 13:53
GTA Online już niedługo nie dla wszystkich posiadaczy PlayStation 3
2361V

GTA Online już niedługo nie dla wszystkich posiadaczy PlayStation 3

Rockstar stale rozwija swoje najnowsze dzieło. Do GTA Online systematycznie wpadają nowe budynki, bronie, ciuszki, czy też najróżniejsze dodatki, ale przez te darmowe dobroci już niedługo niektórzy gracze nie będą mogli czerpać przyjemności z sieciowego biegania po Los Santos. 

W oficjalnym komunikacie Rockstar podało, że świat Grand Theft Auto Online wciąż się rozwija i będzie stale ewoluował przez bieżące aktualizacje. Z tego powodu posiadacze PlayStation 3 Super Slim 12GB nie będą mogli grać w Sieci.

Kolejne zaplanowane dodatki sprawią, że potrzeba będzie zdecydowanie więcej wolnej przestrzeni, aby móc czerpać radość z biegania ze znajomymi po Los Santos.

Oczywiście, należy posiadać wszystkie aktualnie wydane dodatki, aby móc zalogować się na serwery.

„Wszystkie aktualizacje i treści muszą zostać zainstalowane w systemie, aby utrzymać zgodność dla wszystkich uczestników w GTA Online.”

Już teraz pojawiają się problemy i niektórzy zainteresowani muszą rezygnować z innych plików. W przyszłości nawet w przypadku trybu dla pojedynczego gracza mogą pojawić się problemy – gdy zadebiutują pierwsze fabularne dodatki.

W niedalekiej przyszłości do produkcji mają trafić nowe napady oraz nowe historie trójki bohaterów – wtedy jedyną opcją dla posiadaczy PlayStation 3 Super Slim 12GB będzie zainwestowanie w zdecydowanie większy dysk. 

Źródło

Tagi: