Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2014 16:32
Świetny zwiastun Metro: Redux buduje klimat przed premierą
891V

Świetny zwiastun Metro: Redux buduje klimat przed premierą

W tym tygodniu Metro: Redux zadebiutuje na konsolach, więc jest to dobry moment na kolejny materiał z moskiewskiego metra. Jesteście na to gotowi? Zerknijcie na premierowy zwiastun. 

Nie często dostajemy tak odpicowane kotlety, w niskiej cenie i dodatkowo z ciekawą, odświeżoną zawartością – właśnie z tego powodu warto zainteresować się pozycją ukraińskiego studia. Na pewno wydanie Redux pomoże 4A Games zebrać potrzebne środki na stworzenie kolejnego dzieła w tym uniwersum. Tytuł podobno już nawet powstaje – chociaż produkcja została przeniesiona na Maltę.

Poniższy materiał to w zasadzie świetna zapowiedź wyśmienitych historii – jeśli lubicie takie klimaty, bierzcie i grajcie!

Warto wspomnieć, że Metro: Redux w polskiej wersji wyda na naszym rynku Cenega (PS4, PC – Xbox One po premierze konsoli).

Pamiętajcie, aby sprawdzić, czy kupujecie pozycję od polskiego dystrybutora – otrzymaliśmy potwierdzenie, że niektórzy sprzedawcy zamówili grę z innych miejsc (Wielka Brytania?) i w tej sytuacji na płytce nie znajdziecie polskiej wersji językowej!  

Tagi: