Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2014 17:31
Wiedźmin 3: Dziki Gon - autorzy gry pod gradem pytań fanów
1242V

Wiedźmin 3: Dziki Gon - autorzy gry pod gradem pytań fanów

Sympatycy Geralta wysyłali przez różne kanały społecznościowe pytania dla autorów trzeciej przygody Wiedźmina. Tadeusz Zieliński oraz Marcin Mamot zebrali najczęściej pojawiające się pytania i udzielili wyczerpujących odpowiedzi. 

Przedstawiciele rodzimego studia odpowiadają na najróżniejsze pytania graczy i to w zasadzie świetna piguła nowych wieści ze świata Wiedźmina.

Warto odnotować, że pomiędzy fabułą weźmiemy udział w wyścigach konnych lub po prostu zapolujemy na potwory. Konia przywołamy w każdym momencie, a w grze nie będzie automatycznego skalowania przeciwników – w tej sytuacji chociaż otrzymamy swobodę podróżowania, to w pewnym momencie na pewno trafimy na zbyt mocne potwory. W produkcji nie będzie gnomów, a na poszczególne monstra będziemy musieli przygotować różnorodne taktyki. Geralt zawsze używa swoich mieczy i nie może w trakcie walki podnosić broni rywala, podobnie zresztą jak nie jest w stanie zakradać się do oponentów. 

Miłośników tytułu zapraszamy do oglądania – można załączyć napisy – nie bójcie się o spoilery. Tadeusz z Marcinem odpowiadają w taki sposób, aby nie zepsuć nam zabawy. 

Tagi: CD Projekt RED pytania i odpowiedzi q&a Wiedźmin 3: Dziki Gon