Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 23.08.2014 11:00
Silent Hills podejmie tematykę obcych?
1361V

Silent Hills podejmie tematykę obcych?

W interaktywnym trailerze P.T. umieszczone zostało radio, które pewnie spotkaliście, ale nie wzięliście go na poważnie. A nawet gdybyście wzięli, to pewnie i tak byście niczego nie zrozumieli. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj YouTube i jego społeczność.

Poniżej znajdziecie filmik, na którym pewien YouTuber, SirDaidv Gaming, przedstawił nagranie z radia w P.T. i poprosił społeczność o rozszyfrowanie niezrozumiałego dla niego bełkotu.

Okazało się, że był to język szwedzki, a tłumaczenie z angielskimi napisami zostało dodane po umieszczeniu filmu, więc koniecznie obejrzyjcie ten materiał z włączonymi napisami.

Mimo że kilka słów jest, niestety, nie do rozpoznania, prawie całą wiadomość udało się przetłumaczyć i można z niej wywnioskować, że Silent Hills podejmie tematykę obcych form życia. Jedna z innych teorii wskazuje także na upadłe anioły.

O czym mówi tajemniczy głos, kiedy wspomina o słuchowisku sprzed 75 lat? Oczywiście, o Wojnie światów, która w 1938 roku została odczytana w radiu w ówczesne Halloween i wzbudziła panikę.

Jak Kojima i del Toro powinni według was ugryźć tę tematykę, by została zaprezentowana wiarygodnie i oryginalnie, a nie wzbudzała politowanie?

źródło

Tagi: guillermo del toro hideo kojima Konami P.T. silent hills