Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2014 17:52
Poznajcie innowacje i zobaczcie screeny z Tearaway Unfolded
2032V

Poznajcie innowacje i zobaczcie screeny z Tearaway Unfolded

Jedną z największych niespodzianek wystąpienia Sony w Kolonii było przeniesienie Tearaway na PlayStation 4. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście okazji zapoznać się z tym kartonowym światem, to szykujcie się na wyśmienitą przygodę. Natomiast teraz możecie poznać kilka szczegółów z wersji na ósmą generację Japończyków.  

PS Vita straciła jedną z najlepszych ekskluzywnych pozycji, ale dzięki temu z tą świetną przygodą zapozna się wielu nowych graczy.

Wydawca postanowił podsumować szczegóły tego dzieła:

  • Platformówka! – przede wszystkim Tearaway to wyśmienita platformówka, która została stworzona przez znane studio Media Molecule.
  • Świat z papieru w prawdziwym świecie – ekskluzywny silnik, który napędza Tearaway pozwala na stworzenie świata 3D z papieru. Wykreowane uniwersum prezentuje papierową grafikę, a fizyka materiału została w świetny sposób odzwierciedlona.
  • HistoriaTearaway zostało podzielone na trzy nowele, które przeplatają się ze sobą i tworzą jedną wielką opowieść.
  • Zderzenie dwóch światów – tytuł pozwala na świetną integrację z prawdziwym światem. W trakcie rozgrywki poczujecie, że gra trafiła do Wasze świata, a czasami to Wy znajdziecie się w świecie Tearaway.
  • Wydrukuj i stwórz papierowe modele – podczas rozgrywki gracze zdobywają specjalne modele, które następnie mogą wydrukować, złożyć i postawić między innymi na półce lub obok telewizora. W grze znajduje się ponad 60 modeli do zebrania.
  • Podziel się ulubionymi fragmentami – dzięki opcji Share gracze mogą dzielić się ze społecznością ciekawymi urywkami z gry. Dodatkowo w produkcji bohater otrzymuje aparat, którym można wykonywać najróżniejsze zdjęcia za pomocą ciekawych soczewek.
  • To unikalne przeżycie – od samego początku Tearaway oferuje graczom unikalną rozgrywkę. Można stworzyć swojego Posłańca, ozdobić go lub udekorować napotkany świat. W tym tytule gracze otrzymują możliwość ingerowanie w rozgrywkę.
  • Nowe funkcje kontrolera – DualShock 4 pozwala na korzystanie z siły wiatru (dmuchanie), w trakcie rozgrywki użyjemy panelu dotykowego, a light bar oświetli nam drogę.
  • Gra w wersji na PlayStation 4 zadziała w 1080p i 60 klatkach na sekundę.

W galerii znajdziecie kilka nowych zdjęć z produkcji na PlayStation 4.

Tagi: galeria playstation 4 screeny tearaway Tearaway Unfolded